Tradycyjnie w dniu 6 grudnia ulicami Lubrzy przemaszerował Orszak Trzech Króli w asyście licznie zebranych mieszkańców gminy Lubrza.

Orszak podążał do Kościoła p.w. Św. Jakuba w Lubrzy na Koncert Noworoczny w wykonaniu dwóch miłych i sympatycznych dziewcząt z zespołu Kola i Jula. W ich wykonaniu wysłuchaliśmy kolędy, pastorałki oraz przeboje z repertuaru zespołu Kola i Jula.

Obraz: Obraz dodany przed 2020 rokiem nie ma jeszcze ustawionego opisu
Obraz dodany przed 2020 rokiem nie ma jeszcze ustawionego opisu

Orszak Trzech Króli - Zaproszenie

Publikacja: poniedziałek, 28 grudnia 2015r.

Gminny Ośrodek Kultury w Lubrzy i Parafia p.w. Św. Jakuba Starszego w Lubrzy Zapraszają.

Zaproszenie na Kabaret

Publikacja: wtorek, 7 marca 2017r.

Gminny Ośrodek Kultury w Lubrzy zaprasza w dniu 01.04.2017r. o godz. 19.30 do sali GOK w Lubrzy na kabaret "CZWARTA FALA" w programie " MADE IN POLAND"