Gminny Ośrodek Kultury w Lubrzy i Parafia p.w. Św. Jakuba Starszego w Lubrzy Zapraszają.

Do wzięcia udziału w dniu 6 stycznia 2017r. w Orszaku Trzech Króli (wymarsz spod budynku GOK w Lubrzy o godz. 15:00) oraz w Koncercie Noworocznym w wykonaniu dwóch sympatycznych dziewcząt z Zespołu KOLA & JULA. Koncert odbędzie się w Kościele p.w. Św. Jakuba Starszego w Lubrzy o godz. 15:30.

Obchody Dnia Św. Marcina

Publikacja: piątek, 2 grudnia 2016r.

Tradycyjnie od wielu lat Gminny Ośrodek Kultury w Lubrzy wraz z mieszkańcami wsi Dytmarów, Trzebina i Lubrza w dniach 10 i11 listopada organizuje obchody Św. Marcina.

Orszak Trzech Króli za nami

Publikacja: poniedziałek, 16 stycznia 2017r.

Tradycyjnie w dniu 6 grudnia ulicami Lubrzy przemaszerował Orszak Trzech Króli w asyście licznie zebranych mieszkańców gminy Lubrza.