W dniu 17.01.2016r. w GOK w Lubrzy odbyło się spotkanie opłatkowe z seniorami.

W tym samym dniu odbyło się spotkanie opłatkowe z mieszkańcami w Wiejskim Domu Kultury w Skrzypcu

Przedstawiono przygotowane przez dzieci i młodzież Jasełka pod kierunkiem Pani Bożeny Zając - Bibliotekarki Biblioteki Publicznej w Skrzypcu oraz wysłuchano koncertu -pastorałek i kolęd w wykonaniu wokalistów Studiów Piosenki działających w WDK w Olszynce i GOK w Lubrzy pod kierunkiem Pani Barbary Oczkowskiej, jak również gitarzystów biorących udział w zajęciach prowadzonych w GOK w Lubrzy przez Pana Stanisława Michałowskiego.

W dniu 24.01.2016r. w WDK w Olszynce odbyło się spotkanie opłatkowe z mieszkańcami na, którym wysłuchano programu słowno- muzycznego w wykonaniu dzieci i młodzieży o tematyce związanej z Bożym Narodzeniem przygotowanego przez Panie Barbarę Oczkowską, Wiesławę Prohaska i Pana Stanisława Michałowskiego.

Program zajęć w GOK w okresie ferii

Publikacja: wtorek, 12 stycznia 2016r.

Gminny Ośrodek Kultury w Lubrzy zaprasza dzieci i młodzież do uczestnictwa w zajęciach do placówek kultury

XIII Stół Wielkanocny

Publikacja: poniedziałek, 22 lutego 2016r.

Gminny Ośrodek Kultury w Lubrzy organizuje ?XIII Stół Wielkanocny - tradycje kulinarne gminy Lubrza, gmin partnerskich i ościennych?.