W miesiącu styczniu Gminny Ośrodek Kultury w Lubrzy w swoich placówkach na terenie gminy organizuje Spotkania Opłatkowe z mieszkańcami naszej gminy.

W trakcie spotkań są przedstawiane Jasełka przygotowane przez dzieci i młodzież pod kierunkiem Pań bibliotekarek oraz programy słowno-muzyczne w wykonaniu studia piosenki działającego w Wiejskim Domu Kultury w Olszynce i Gminnym Ośrodku Kultury w Lubrzy.

W dniu 10.01.2016r. w Kościele Parafialnym p.w. Wniebowzięcia NMP w Trzebinie przy licznym udziale mieszkańców przedstawiono Jasełka przygotowane przez dzieci uczęszczające na zajęcia do biblioteki w Trzebinie. Przedstawienie zostało przygotowane pod kierunkiem Pani Bożeny Lenartowicz. Po przedstawieniu udano się do Wiejskiego Domu Kultury gdzie wspólnie kolędowano przy akompaniamencie młodych gitarzystów, którzy uczęszczają na zajęcia gry na gitarze prowadzonych przez Pana Stanisława Michałowskiego. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowała grupa taneczna prowadzona przez Panią Joannę Zmarzlik.

W najbliższym okresie odbędą się Spotkania Opłatkowe:

• 17.01.2016r. Gminny Osrodek Kultury w Lubrzy - godz. 15.00 - spotkanie z seniorami z terenu Gminy Lubrza
  • 17.01.2016r.- Wiejski Dom Kultury w Skrzypcu - godz. 18.00
  • 24.01.2016r.- Wiejski Dom Kultury w Olszynce - godz. 15.00
  • 31.01.2016r.- Wiejski Dom Kultury w Prężynce - godz. 17.00

Nowe galerie zdjęć

Publikacja: czwartek, 7 stycznia 2016r.

Zapraszamy do obejrzenia naszych nowych galerii zdjęć. Prezentują one "Orszak Trzech Króli" oraz Koncert Noworoczny

Program zajęć w GOK w okresie ferii

Publikacja: wtorek, 12 stycznia 2016r.

Gminny Ośrodek Kultury w Lubrzy zaprasza dzieci i młodzież do uczestnictwa w zajęciach do placówek kultury