Dziś 6 grudnia życzymy najmłodszym, trochę starszym i tym już prawie dorosłym, dużo uśmiechu i pogody ducha. Niestety w tym roku Św. Mikołaj nie zawita do GOK Lubrza, jednak nie zapomniał o Was i przesyła prezent: przedstawienie teatralne " Kryształowa Królowa Śniegu".

Od dziś,aż do końca tygodnia, będzie można obejrzeć przedstawienie online, klikając w poniższy link:

Znajdźcie chwilkę i wyruszcie wspólnie w magiczną podróż:)

„Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów spektaklu, tekstów, piosenek bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich|
oraz podlega karze. Znaki graficzne są własnością firmy PRYM ART.”

Informacja o zamknięciu

Publikacja: poniedziałek, 9 listopada 2020r.

Gminny Ośrodek Kultury pozostaje zamknięty w dniach od 7 do 29 listopada br.

Życzenia świąteczne

Publikacja: środa, 23 grudnia 2020r.