Przez cały wrzesień trwać będzie nabór na zajęcia stałe w Fabryce Sztuki w GOK Lubrza.

Przygotowujemy się by było różnorodnie, kreatywnie i bezpiecznie. Liczymy, że sytuacja epidemiczna pozwoli nam zrealizować wszystkie nasze pomysły. Już niebawem więcej szczegółów o poszczególnych zajęciach i warsztatach na naszym FB i stronie internetowej.

Zajęcia stałe startują od 5 października. Zapisy telefonicznie: 77 437 62 21 lub mailowo: gok(malpka)lubrza.opole.pl

Zapraszamy:)

Obraz: Obraz dodany przed 2020 rokiem nie ma jeszcze ustawionego opisu
Obraz dodany przed 2020 rokiem nie ma jeszcze ustawionego opisu

Sierpień w Fabryce Sztuki

Publikacja: wtorek, 28 lipca 2020r.

Informacje o Letnich Warsztatach Plastycznych oraz o Wakacyjnym zespole Wokalnym.

Wyposażamy Fabrykę Sztuki w GOK Lubrza

Publikacja: środa, 20 maja 2020r.

Operacja pn."Fabryka Sztuki - kreacja twórczych postaw w Gminnym Ośrodku Kultury w Lubrzy" mająca na celu: "Stworzenie warunków do twórczej realizacji aktywności społecznej w Gminnym Ośrodku Kultury w Lubrzy poprzez zakup wyposażenia", współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.