SPEKTAKL - Z rzeczy świata tego - TEATR KAMBAK

Zapraszamy serdecznie na spetakl ,,Z rzeczy świata tego", który zaprezentuje TEATR KAMBAK.

Wstęp wolny!

Sala widowiskowa GOK Lubrza

13 października 2024

Godzina 17:00

Przedstawienie jest kompilacją piosenek aktorskich mających na celu upamiętnienie twórczości jednego z największych polskich poetów - Cypriana Kamila Norwida. Teksty pieśni to wybrane utwory poetyckie Cypriana Kamila Norwida. Na scenie zobaczymy nie tylko samego Norwida, ale również jego przyjaciół oraz najwybitniejszych polskich wieszczy, artystów: Słowackiego, Mickiewicza i Chopina. Będziemy świadkami spotkania tak wybitnych indywidualności na pograniczu życia i śmierci. Rozmowy o sztuce, ludziach, społeczeństwie i religii, przekonaniach, wizjach ukazane w sposób lekki i bardzo współczesny. To spotkanie, z którego nie można wyjść obojętnie.

Zajęcia - Taniec w parach

Publikacja: wtorek, 24 września 2024r.

SPOTKANIE autorskie z Laurą Łącz

Publikacja: środa, 9 października 2024r.

Spotkanie realizowane z projektu ,,Zaczytane Opolskie"