Za niecałe trzy tygodnie startuje siódma edycja turnieju gier komputerowych LAN_Wars. Znamy już szczegóły zabawy, której medialnie patronuje nasz portal.

Turniej rozpoczną rozgrywki w FIFA 11 rozgrywane na zasadach podwójnej drabinki, czyli uczestnik przegrywając swój pierwszy mecz, trafia do drabinki przegranych i dopiero druga przegrana eliminuje go z dalszych rozgrywek.

Równocześnie wystartuje Tekken VI gdzie jedna runda będzie się składać z trzech walk, a cała rozgrywka będzie się odbywać też w oparciu o podwójną drabinkę.

Około południa rozpoczną się wyścigi Race Driver: Grid oraz drużynowe zmagania w grze Unreal Torunament '99. W pierwszym przypadku do półfinałów, a następnie do finałów będą kwalifikować się osoby z najlepszymi czasami przejazdów tras, w drugim rozgrywki będą prowadzone w oparciu o podwójną drabinkę.

Przed rozpoczęciem ostatniej konkurencji, na sali kinowej, odbędą się finały FIFA 11, RD:Grid, UT'99 i wręczenie nagród dla najlepszych zawodników oraz zostanie zorganizowany konkurs wiedzy o grach i samej imprezie.

Na sam koniec rozegrany zostanie turniej Counter Strike 1.6, również systemem podwójnej drabinki (chyba że czasu będzie już za mało). Podczas imprezy będzie można pograć bez walki o nagrody, a dla czystej przyjemności. I tak na początek będzie można sprawdzić swoje siły na konsoli Nintendo Wii, następnie na Sony Playstation 3 z kontrolerem Move, a na koniec na konsoli Microsoft Xbox 360 z kontrolerem Kinect.

Dodatkowo po zakończeniu konkurencji w grze FIFA 11 sala zostanie tak przemeblowana aby można było pograć w zręcznościowe wyścigi samochodowe Split Second: Velocity.

Więcej informacji o imprezie można znaleźć na jej oficjalnej stronie www.lanwars.pl.

Gminny Ośrodek Kultury w Lubrzy zaprasza na Bal Sylwestrowy 2015.

Publikacja: wtorek, 3 listopada 2015r.

Zapewniamy: 3 gorące posiłki, napoje, zimną płytę, przystawki, szampana oraz wspaniałą zabawę - gra zespół "SKAND"