Warsztaty MINDFULNESS - Uważność w codzienności

Uważność w codzienności - warsztaty mindfulness

Uważność (mindfulness) to umiejętność świadomego bycia tu i teraz, pełna akceptacji, życzliwości i bez osądzania. Poprzez regularne praktykowanie mindfulness można rozwijać świadomość siebie oraz zwiększać zdolność do radzenia sobie ze stresem i trudnościami życiowymi. Spotkanie będzie okazją do poszerzenia wiedzy teoretycznej, a w szczególności zapoznania się podstawowymi założeniami uważności, korzyściami płynącymi z regularnej praktyki oraz sposobami stosowania praktyk uważności w codziennym życiu. Uczestnicy warsztatów będą mogli odbyć też formalną praktykę uważności, a same warsztaty mogą stanowić krok do bliższego poznania swoich emocji, myśli i potrzeb.

Prowadzący: Jakub Otte - student IV roku psychologii na Uniwersytecie Śląskim. Od trzech lat związany ze Studenckim Kołem Psychoterapii i Treningu Psychologicznego, w ramach którego pełni m.in. stanowisko koordynatora Sekcji Mindfulness, prowadząc regularnie w ostatnich dwóch latach dwie grupy medytacyjne. W maju 2023 roku ukończył 8-tygodniowy kurs MBLC (Mindfulness Based Living Course) certyfikowany przez Mindfulness Association Polska.

Wernisaż wystawy Macieja Janiszewskiego

Publikacja: środa, 3 kwietnia 2024r.

Pejzaże Wyobraźni - wernisaż wystawy

OFERTA PRACY - BIBLIOTEKARZ

Publikacja: wtorek, 30 kwietnia 2024r.

OFERTA PRACY - BIBLIOTEKARZ