Spektakl dla najmłodszych, młodszych i tych starszych!
„Przygody z wyobrażonego lasu” Teatr Kambak
Magiczna bajka dla uczniów klas 0-4, oparta o historię znanego i lubianego Kubusia Puchatka.

EKOBILET:

„Przygody z Wyobrażonego Lasu" to nowa premiera Teatru KAMBAK, skierowana do najmłodszych widzów (5+). Spektakl przepełniony śmiechem, pełen przygod i zwrotów akcji, wzruszy i przeniesie każdego widza do magicznego świata wyobrażonego przez cudownego chłopca Williama. To on tworzy ten świat, wykorzystując do tego przedmioty dnia codziennego.
Nie potrzebuje wiele, wystarczy pokój, zabawki, miśka, łyżka, butelka, aby wyobrażony las ożyl.
Poznamy wrażliwego, naiwnego, dobrego Misia z drobną wadą wymowy.

Kabaret TEY - Wydarzenie odwołane

Publikacja: środa, 25 października 2023r.

SPOTKANIE z Andrzejem Grabowskim

Publikacja: piątek, 24 listopada 2023r.