Serdecznie zapraszamy wystawców na ,,Jarmark Wielkanocny z jajem, czyli kulinarne tradycje Wielkiej Nocy".

Nabór prowadzony jest w formie zapisów mailowych i telefonicznych:

Regulamin_dla_wystawcow.pdf

KARTA ZGŁOSZENIA

Karta_zgloszenia_wystawcy.pdf

Karta_zgloszenia_wystawcy_1.docx

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Ferie - ostatnie wolne miejsca na wycieczkę

Publikacja: środa, 8 lutego 2023r.